herb Banie

Oficjalny serwis gminy

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
 • Pic 12
 • Pic 13

Dziś jest wtorek 19 stycznia 2021, imieniny: Henryka i Mariusza
Ochrona przeciwpożarowa i zapobieganie katastrofom
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych

Ścieżki rowerowe

Koronawirus - informacje i zalecenia
Biuletyn

Policja

bialostron

Dom Kultury w Baniach

Polska Atrakcyjna
Kalendarz imprez

II Gminny Konkurs Przyrodniczy pod hasłem "Przyrodniczy Omnibus"

dodano: 2012-06-01 09:50:35

Dnia 10.05.2012 r. w Szkole Podstawowej w Lubanowie odbył się II Gminny Konkurs Przyrodniczy pod hasłem "Przyrodniczy Omnibus". W konkursie udział wzięły 3 drużyny reprezentujące szkoły podstawowe naszej gminy. Konkurs przebiegał w dwóch etapach:

 • I etap – test, składający się z 30 pytań,
 • II etap – prezentacja multimedialna.

Pomiędzy I a II etapem uczestnicy obejrzeli wystawę zwierząt zorganizowaną w naszej szkole.

I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Swobnicy w składzie: Roksana Baran, Dominika Dłubak, Natalia Kawka; II miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Baniach w składzie: Zofia Stocka, Igor Borsuk, Bartosz Klimek; III miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Lubanowie w składzie: Laura Wnuk, Karol Mockało, Wojciech Zioło. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody zakupione ze środków Gminnego Funduszu Ochrony Środowiska. Konkurs zorganizowała p. Anna Grzybowska.


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia