herb Banie

Oficjalny serwis gminy

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
 • Pic 12
 • Pic 13

Dziś jest wtorek 25 lutego 2020, imieniny: Wiktora i Cezarego

Ochrona przeciwpożarowa i zapobieganie katastrofom

Ścieżki rowerowe
Biuletyn

Policja

bialostron

Dom Kultury w Baniach

Polska Atrakcyjna
Kalendarz imprez

Pierwsze stypendia Wójta wręczone!

dodano: 2019-10-30 13:28:25

Przyznane stypendia są wyrazem uznania dla młodzieży za ich ciężką pracę. Wierzę głęboko w to, że inicjatywa ta przyniesie wymierne korzyści, gdyż od dzisiejszej młodzieży zależeć będzie nasza przyszłość. Wszystkim serdecznie gratuluję osiągniętych wyników, życzę dalszych sukcesów oraz realizacji marzeń.

 Arkadiusz Augustyniak -Wójt Gminy Banie


 
Zainicjowana przez Arkadiusza Augustyniaka-Wójta Gminy Banie uchwała w sprawie udzielania stypendiów została podjęta przez Radnych Rady Gminy Banie w dniu 16 maja 2019 r. Następnie powołana zarządzeniem Komisja ds. rozpatrywania wniosków o przyznanie stypendium w składzie:

Arkadiusz Łysik- zastępca wójta-przewodniczący komisji

Izabela Senda -wiceprzewodnicząca Rady Gminy-członek komisji

Katarzyna Pulwer- pracownik Urzędu-sekretarz komisji

w dniu 24 września dokonała oceny i weryfikacji wniosków. Przyznane  stypendia, w dniu dzisiejszym zostały uroczyście wręczone podczas sesji Rady Gminy Banie.

Przyznano stypendia:

Stypendium naukowe III stopnia –

Marta Weiland  jest uczennicą VII klasy naszej szkoły. Jej głównym zainteresowaniem jest sport, a dokładniej - piłka siatkowa. Gra w siatkówkę w zespole Libero Banie już 5 lat. W przyszłości chciałaby zostać zawodową siatkarką.

Średnia ocen – 5,36

Stypendium naukowe II stopnia –

Karolina Borajkiewicz:

Obecnie jest uczennicą klasy VIIIb. Bierze udział w wielu konkursach, angażuje się w życie klasy i szkoły. Jest wszechstronnie uzdolniona. Bardzo lubi czytać powieści historyczne, kryminalne i fantasy. Interesuje się informatyką i sztuką. W przyszłości chciałaby zostać lekarzem lub informatykiem.

Średnia ocen – 5,71.

Zuzanna Butryn:

W roku szkolnym 2018/2019 osiągnęła bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Obecnie jest uczennicą klasy Vb i pełni w niej funkcję przewodniczącej. Zuzia jest bardzo zdolną, pracowitą i lubianą w klasie dziewczynką. Interesuje się muzyką, uczęszcza na zajęcia plastyczne oraz uprawia sport. Bierze udział w licznych turniejach piłki siatkowej, zdobywając w nich drużynowo wysokie miejsca.

Średnia ocen – 5,73

Natalia Górecka:

W roku szkolnym 2018/2019 osiągnęła bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie Obecnie jest uczennicą klasy Vb, w której pełni funkcję wiceprzewodniczącej. Natalia jest bardzo zdolna, pilna i sumienna. Chętnie pracuje na rzecz klasy i szkoły. Uczęszcza na zajęcia plastyczne oraz gra w piłkę siatkową.

Średnia ocen – 5,82.

Blanka Janicka: W przyszłości chciałaby zostać architektką. Bardzo lubi oglądać słynne budowle. Uwielbia malować (zwłaszcza ptaki) oraz grać w siatkówkę . Interesuje się również historią, zwierzętami oraz kulturą innych narodów.

Średnia ocen – 5,90

Nadia Janicka:

Osiąga bardzo wysokie wyniki w nauce. Interesuje się archeologią. Lubi malować oraz wykonywać prace z gliny. Jej pasją jest siatkówka. W przyszłości chciałaby zostać lekarzem.

Średnia ocen – 5,70.

Nikola Malik:

W przyszłości chciałaby zostać profesjonalną charakteryzatorką  najsłynniejszych gwiazd filmowych. Uważa, że dzięki wykonywaniu charakteryzacji twarzy stała się bardziej dokładna. Jej pasją sportową jest siatkówka, którą trenuje około 6 lat.

Średnia ocen – 5,82

Agata Malinowska:

Marzy o tym aby zostać tancerką jazzową lub hip -hopową. Chciałaby tańczyć na wielkich scenach i prowadzić zajęcia taneczne. Jej pasją jest muzyka. Uczy się gry na gitarze i ukulele. Gra na keyboardzie sprawia jej największą przyjemność.

Średnia ocen – 5,82

Oliwier Pietrow:

Jego pasją jest język angielski i dlatego w przyszłości chciałby zostać nauczycielem tego przedmiotu. Interesuje się także historią, matematyką. Dużo czyta, lubi wszystkie gatunki książek, ale najbardziej literaturę fantasy.

Średnia ocen – 5,73

Julia Wolny:

Obecnie jest uczennicą klasy VIIIb. Jest bardzo zdolna i pracowita. Bierze udział w wielu konkursach, w których zajmuje wysokie lokaty. Jej pasją jest muzyka. W wolnym czasie gra na pianinie i słucha muzyki klasycznej. Interesuje się chemią. W przyszłości chciałaby zostać lekarzem. 

Średnia ocen – 5,64.

Jan Zarzycki:

W roku szkolnym 2018/2019 osiągnął bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Bierze udział w wielu konkursach tematycznych i osiąga w nich znaczące sukcesy. Lubi konstruować budynki   i pojazdy.

Średnia ocen – 5,58

Aleksandra Chuda:

obecnie uczęszcza do VI Liceum im. Stefana Czarneckiego w Szczecinie o profilu biologiczno-chemicznym. W przyszłości chciałaby związać swój zawód z medycyną. Jest osobą aktywną, kreatywną, udziela się społecznie w "Harcówkowym teatrze" w Swobnicy. Bierze czynny udział w różnych przedstawieniach, które są wystawiane na terenie naszej gminy dla całej społeczności. Interesuje się muzyką, sportem i językiem rosyjskim na który uczęszcza w swojej szkole na dodatkowych zajęciach.

Średnia ocen – 5,50

Martyna Chmielewska:

W roku szkolnym 2018/2019 uczennica osiągnęła bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Została finalistką Konkursu Języka Polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Brała udział w wielu akcjach charytatywnych, była wolontariuszką „Caritas Polska” i WOŚP. Interesuje się muzyką i chemią.

Średnia ocen – 5,67

 

Galeria zdjęć

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia