herb Banie

Oficjalny serwis gminy

facebook
  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
  • Pic 10
  • Pic 11
  • Pic 12
  • Pic 13

Dziś jest poniedzialek 18 września 2023, imieniny: Ireny i Józefa
Ochrona przeciwpożarowa i zapobieganie katastrofom

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych

Polski Ład

Ścieżki rowerowe

Projekt door-to-door

Czyste Powietrze




Biuletyn

Policja

bialostron

Dom Kultury w Baniach

Polska Atrakcyjna
Kalendarz imprez

Informacja

dodano: 2017-09-20 14:23:57

Szanowni Państwo

Panie/Panowie

Przedstawiciele zachodniopomorskich organizacji pozarządowych

Mieszkańcy Pomorza Zachodniego

Dr Adam Bodnar Rzecznik Praw Obywatelskich w ramach tzw. spotkań regionalnych będzie gościć w dniach 19-22 września w województwie zachodniopomorskim. Program spotkań regionalnych to pomysł obecnego Rzecznika Praw Obywatelskich. Od listopada 2015 r. co miesiąc w innym regionie organizujemy cykl spotkań – zawsze w kilku miejscowościach, niekoniecznie największych. Możemy dzięki temu porozmawiać z ludźmi o ich sprawach i o tym, jakimi problemami dotyczącymi funkcjonowania państwa, samorządu, sądów, policji, itd., ma się zająć Rzecznik. Spotkań jest kilka w ciągu dnia – w różnych miejscach. Oprócz tego Rzecznik odwiedza spółdzielnie socjalne, szpitale, lokalne media, szkoły, uniwersytety... Spotkania regionalne organizuje Centrum Projektów Społecznych.

Mapę spotkań i relacje z nich znajdują się na głównej stronie Rzecznika www.rpo.gov.pl z prawej strony na dole pod hasłem Spotkania regionalne www Szczegóły znajdą Państwo w załączeniu.

Spotkanie regionalne w Gryfinie odbędzie się w dniu 22 września 2017 r. w Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie. W ramach gryfińskiej wizyty Rzecznika Praw Obywatelskich, odbędzie się debata na temat tego czy osoby niepełnosprawne mają takie same prawa jak wszyscy obywatele. Będzie możliwość zadawania pytań, wskazywania problemów i spraw do przedyskutowania. Zaprezentuje się również Teatr Bomba Bomba, którego aktorami są osoby niepełnosprawne.

program

ulotka

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia