dodano: 2014-10-24 11:32:22
"Pewne jak w banku", to powiedzenie, którego możemy użyć przy kolejnym zwycięstwie siatkarek LIBERO Banie w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Gryfinie. Mecz finałowy pomiędzy zespołami młodziczek PSPS CHEMIK Police i LIBERO Banie rozpoczął się od długich siatkarskich wymian, ataków ze skrzydeł, dobrej gry w bloku, obronie po obu stronach siatki. W miarę upływu czasu przewagę w grze osiągnęły gospodynie turnieju, które skutecznie blokowały silne ataki skrzydłowych CHEMIKA Police. W całym turnieju wyróżnić należy cały bański zespół, który bardzo zmotywowany walczył o każdą piłkę i każdy punkt.
KLASYFIKACJA TURNIEJU:
I miejsce LIBERO Banie I
II miejsce PSPS Chemik Police
III miejsce MARATON Świnoujście
IV miejsce BUKOWE 29 Szczecin
V miejsce PIAST Pyrzyce
VI miejsce LIBERO Banie II
WYRÓŻNIENIA:
Weronika Andrysiak BUKOWE 29 Szczecin
Dominika Krysiak PIAST Pyrzyce
Oliwia Bałuk CHEMIK Police
Marta Janiszewska MARATON Swinoujście
Kinga Sawicka LIBERO Banie I
Kaja Żaba LIBERO Banie II
MVP Turnieju
Natalia Kawka LIBERO Banie
NAJMŁODSZA ZAWODNICZKA
Zuzanna Stasiak CHEMIK Police
Nagrody dla zwycięskich drużyn i wyróżnionych zawodniczek wręczyli: Wójt Gminy Banie Teresa Sadowska, w imieniu Prezesa Banku Spółdzielczego w Gryfinie Alicja Jaruszewska oraz Wiceprezes PSPS Chemik Police Andrzej Biernacki, który dodatkowo przekazał dla zawodniczki MVP nagrodę od Grupy Azoty. Zawody współfinansowane były przez Gminę Banie, ZZ LZS Szczecin, Piekarnię - Irena Adamska, Jarosław Adamski, Marcin Adamski, ZS Banie, Market Centrum Banie - Monika Krzysztof Strzałka.
Turniej sędziowały nasze wychowanki uczennice Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Policach - Karolina Grzelczak, Justyna Mendowska i Karolina Mendowska.