herb Banie

Oficjalny serwis gminy

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
 • Pic 12
 • Pic 13

Dziś jest środa 18 września 2019, imieniny: Ireny i Józefa

Ochrona przeciwpożarowa i zapobieganie katastrofom

Ścieżki rowerowe
Biuletyn

Policja

bialostron

Międzynarodowe Centrum Turystyki, Kultury i Sportu

Stowarzyszenie KONTRA

Polska Atrakcyjna
Kalendarz imprez

Nabór wniosków na dotacje Fundacji Orange

dodano: 2012-06-14 08:04:08

Od 1 do 31 czerwca trwa nabór wniosków na dotacje Fundacji Orange. O dotacje mogą ubiegać się fundacje, stowarzyszenia, szkoły, szpitale, domy dziecka oraz jednostki samorządu terytorialnego działające na rzecz dobra publicznego. Co ważne, nie ma wskazanej maksymalnej kwoty, o którą można się ubiegać i nie jest konieczny wkład własny.

czytaj więcej »

Prezentacja artystyczna podczas Dni Chojny

dodano: 2012-06-08 10:35:48

W dniu 1 czerwca podczas obchodów Dni Chojny zaprezentowała się młodzież z Międzynarodowego Centrum Turystyki, Kultury i Sportu w Baniach.

czytaj więcej »

VII Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

dodano: 2012-06-06 14:41:40

,, Każda sztuka zawsze dąży do tego, by stać się muzyką’’

To już VII edycja naszego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,, Śpiewać każdy może…’’. Jak co roku konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Na scenie Międzynarodowego Centrum Turystyki Kultury i Sportu w Baniach zaprezentowało się 70 wykonawców.

czytaj więcej »

KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ W CEDYNI

dodano: 2012-06-06 14:00:01

Międzynarodowe Centrum Turystyki Kultury i Sportu w Baniach na Konkursie Piosenki Religijnej w Cedyni 3 czerwca 2012 r. reprezentowały: Daria Biernat, Ewa Markiewicz, Nikola i Amelka Dobrowolskie. W kat. gimnazjum D. Biernat zajęła m-c II, E. Markiewicz otrzymała wyróżnienie. 

czytaj więcej »

Brave Kids - międzynarodowy program edukacyjny

dodano: 2012-06-05 10:55:50

Brave Kids -  Dzieci z Bań wśród najdzielniejszych dzieci na świecie.

Brave Kids znaczy Odważne Dzieci. Ale Brave Kids, to także niezwykły międzynarodowy program edukacyjny. Tegoroczna, już trzecia edycja Festiwalu ODWAŻNYCH DZIECI – rozpocznie się 20 czerwca i trwać będzie do 3 lipca we Wrocławiu i po raz pierwszy, w tym samym czasie, w Szczecinie.

Następnie dzieci zawitają do Krośnic na Dolnym Śląsku i wreszcie w połowie lipca, do głównej siedziba UNESCO w Paryżu. 18 grup z różnych części świata, m.in. z Chin, Zimbabwe, Białorusi, Tanzania, Rumunii, Norwegii, Nepalu i Czech weźmie udział w tym wydarzeniu.

czytaj więcej »

Impreza plenerowa z okazji Dnia Dziecka w Lubanowie

dodano: 2012-06-05 10:27:20

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka zorganizowano w naszej szkole imprezę plenerową. Wszystkie dzieci w tym dniu brały udział w różnego rodzaju grach zespołowych i zabawach. Miały okazję na sprawdzenie swoich sił w wielu konkurencjach sportowych, grach indywidualnych i zespołowych.

Do najpopularniejszych w tej materii należały skoki na trampolinie, hula-hop, skoki w workach, rzut do celu i wiele innych. Największą atrakcją była jednak przejażdżka konno, gdzie każde dziecko mogło sprawdzić się w roli kowboja.

czytaj więcej »

Fotorelacja z realizacji projektu INT-09-0041 "Infrastruktura łącząca..."

dodano: 2012-06-04 13:24:32

Realizacja projektu INT-09-0041 "Infrastruktura łącząca niemieckich i polskich gmin i miast :Mark Landin, Brussow, Carmzow-Wallmow, Schenkenderg, Schonfeld, Mescherin, Angermunde, Schwedt/Oder, Banie, Cedynia, Chojna, Gryfino, Kołbaskowo, Stare Czarnowo, Trzcińsko Zdrój" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Celu 3 "Europejska Współpraca Terytorialna"- "Współpraca Transgraniczna" Krajów Meklemburgia- Pomorze Przednie/Brandenburgia i Rzeczpospolitej Polskiej (Województwo Zachodniopomorskie) 2007- 2013 dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

czytaj więcej »

Seminarium pn.: "Prawidłowe gospodarowanie i bezpieczne usuwanie wyrobów zawierających azbest - możliwości i koszty"

dodano: 2012-06-04 13:21:53

ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo,

Niniejszym mamy zaszczyt zaprosić Państwa na seminarium* pn.: "Prawidłowe gospodarowanie i bezpieczne usuwanie wyrobów zawierających azbest – możliwości i koszty", które odbędzie się 12 czerwca 2012 r. o godz. 10.00w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Myśliborzu przy ul. Północnej 15. Na seminariach zostaną poruszone kwestie zarówno zagrożeń jakie niesie za sobą użytkowanie azbestu jak i możliwości finansowania czy aspekty prawne dotyczące tematyki azbestu.

Serdecznie zapraszamy!

czytaj więcej »

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia