Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki
Urząd Gminy
Banie
  • Logo Biuletyn Informacji Publicznej
  • Logo Unii Europejskiej

Fotorelacja z realizacji projektu INT-09-0041

  • 04 czerwca 2012

Realizacja projektu INT-09-0041 "Infrastruktura łącząca niemieckich i polskich gmin i miast :Mark Landin, Brussow, Carmzow-Wallmow, Schenkenderg, Schonfeld, Mescherin, Angermunde, Schwedt/Oder, Banie, Cedynia, Chojna, Gryfino, Kołbaskowo, Stare Czarnowo, Trzcińsko Zdrój" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Celu 3 "Europejska Współpraca Terytorialna"- "Współpraca Transgraniczna" Krajów Meklemburgia- Pomorze Przednie/Brandenburgia i Rzeczpospolitej Polskiej (Województwo Zachodniopomorskie) 2007- 2013 dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Zasadnicza część ścieżki rowerowej  przebiega na byłym torowisku linii kolejowej użytkowanej jeszcze w latach 90 tych głównie do wywozu drewna z lasów nadleśnictwa Gryfino. Na trasie znajduję się most o konstrukcji drewnianej oraz cztery punkty informacyjno-rekreacyjne.

Początek trasy, który jest już wylany asfaltem znajduję się w Swobnicy, dalej Baniewice, Banie, Lubanowo aż do drogi na Sosnowo.