Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki
Urząd Gminy
Banie
  • Logo Biuletyn Informacji Publicznej
  • Logo Unii Europejskiej

Ośrodek "Leśna Polana"

Baniewice 161
74-110 Banie
tel. 512 179 001

Naszą ofertę kierujemy do tych z Państwa, którzy zainteresowani są wypoczynkiem aktywnym jak również plażowaniem w cichej, spokojnej i czystej okolicy. Zapraszamy wędkarzy, grzybiarzy, kajakarzy, zwolenników kąpieli słonecznych i wodnych, rodziny z dziećmi, piechurów, rowerzystów jak również łowców atrakcji przyrodniczych i krajobrazowych. Każdy z Państwa znajdzie tutaj "coś dla siebie".

Nasz obiekt znajduje się na obszarze gminy Banie w woj. zachodniopomorskim. W jego bliskim sąsiedztwie znajduje się granica z Niemcami. Można tam dojechać rowerem, gdyż odległość wynosi 22 km. Ośrodek położony jest w sercu lasu mieszanego na dwuhektarowej, słonecznej polanie w niedalekim sąsiedztwie jeziora Długiego (500 m). Znajdują się na niej domki letniskowe oraz sklep i świetlica.

Domki wyposażone są w aneks kuchenny (kuchenka, lodówka, naczynia), przy każdym domku jest bieżąca woda. Węzeł sanitarny umieszczony jest w murowanym budynku tuż obok recepcji i świetlicy. Do dyspozycji gości pozostają także: boisko do piłki siatkowej, boisko do piłki nożnej, miejsce na ognisko oraz plac zabaw.